Droga na szczyt. Recenzja książki „Merci, Monsieur Dior”
Książka „Merci, Monsieur Dior” była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tej wiosny. Ja również czekałam z niecierpliwością, aż wreszcie uda mi się zajrzeć za kulisy świata mody. Agnes Gabriel przenosi nas do powojennego Paryża. Jest rok 1946, a my widzimy, że ludzie powoli próbują pozbierać się po kilku latach wojennych doświadczeń. To również moment, gdy…
